Sem patří váš nadpis

Sem vložte podnadpis

Zásmuky : Velký Osek 0 : 3 ( 0 : 3 )

03.04.2016 19:00

"V týdnu jsme postupně přišli z různých důvodů o čtyři hráče základní sestavy a tak jsme do Zásmuk odjížděli snadějí na získání alespoň bodu. Mužstvo od začátku plnilo výborně defenzivní taktiku a soupeře, který držel více míč, jsme nepouštěli do šancí. My se naopak spoléhali na rychlé brejky a jeden z nich se nám vydařil. Po pravé straně utekl Jan Karban a jeho nepovedený centr přesně zapadl za záda domácího brankaře. Ve 37. minutě našel přesně Mašek Bayera, který se dokázal prosadit. Poločas snů dovršil po standardní situaci Mašek a do kabin se šlo za našeho vedení 3:0. Ve druhém poločase pokračovalo dobývání naší branky a naše vynikající defenziva. Diváci ani přes dvě soupeřovy a několik našich šancí branku neviděli, a tak se nám podařilo získat první venkovní body. Na závěr musím ještě jednou pochválit celé mužstvo, protože takto kvalitní taktický výkon se v těchto soutěžích příliš často nevidí " podotkl trenér Velkého Oseka Jiří Sodoma.

Branky: 11. Karban, 37. Bayer, 42. vlastní Roth
Rozhodčí: Salava
ŽK: 3:1
Diváci: 60Velký Osek: Kalinec - Špaček, Sixta, Skala, Šmiřák - J. Karban, L. Černý, Mašek, Koška, 46. S. Karban (76. M. Černý) - Bayer (85. R. Durdil).

Velký Osek : Zásmuky 3 : 1 ( 0 : 1 )

S vědomím vysoké podzimní porážky na hřišti soupeře v poměru 4:15 nastupujeme k utkání se zabezpečenou obrannou,se snahou plnit taktické pokyny,nepouštět soupeře k rychlým protiútokům.Ve vyrovnané taktické bitvě,kdy držíme s technicky vyspělým soupeřem krok,se skóre přelévá z jedné strany na druhou.Pečky každé naše zaváhání trestají a především jejich exekuce rohových kopů je pro nás smrtelná.I přes náš obětavý výkon nakonec soupeři nestačíme a prohráváme 5:9.Hráčům však nemůžeme upřít bojovnost a snahu soupeře co nejvíce potrápit.Svou nebojácností a tygřími skoky prokázal své umění Filip.Obranou hráz zpevňovala stálice v podobě Míly, zleva tvrdil muziku Kuba Fisch a i přes obdrženou vlastní branku,kdy slzy v jeho podání pomohl na lavičce náhradníků zahnat až přivolaný psycholog Honza"Fíďa"Fisch,bojoval do posledních minut.V útoku držel naše naděje svým hatrickem Matěj.Naopak za očekáváním zůstal Kuba Melichar,který svým výkonem balancuje nad nominační propastí pro příští utkání.

26.03.2016 17:00

" Do zápasu jsme vstoupili dobře a hned si vypracovali velkou šanci, když Mašek netrefil prázdnou soupeřovu branku. V následném dohrání akce to velice zavánělo pokutovým kopem, který se ale nepískal. Pak ale zaúřadoval soupeř a ze skrumáže před brankou skóroval. Poté se hrál fotbal se šancemi na obou stranách. V 35. minutě jsme přinutili soupeře k chybě a Bayer po nahrávce J. Karbana utkání vyrovnal. Zdálo se, že do kabin se půjde za nerozhodného stavu, ale soupeř po krásné kolmici mezi naše obránce strhl vedení na svoji stranu. Ve druhém poločase se hrál dále vyrovnaný fotbal, ale branky střílel povětšinou soupeř. Nejdříve v 51. minutě střelou z hranice pokutového území, poté chyboval Kalinec, když mu vypadl míč z rukou a soupeř pohodlně dorazil. Jiskřičku naděje vykřesal opět Bayer, když si počínal důrazně v pokutovém území. Přestože jsme soupeře tlačili, tak na zvrat už nebylo. Jevany podnikaly nebezpečné brejky a ještě dvakrát skórovaly.
V prvním jarním kole se nám tedy bodovat nepodařilo, o to víc se musíme soustředit na další zápas, " konstatoval trenér Velkého Oseka Jiří Sodoma.

Branky: 35. a 59. Bayer

Rozhodčí: Kvasnička

ŽK: 2:3

Diváci: 50
Velký Osek: Kalinec - Špaček, Velechovský, Koubek (66. M. Černý), Skala - J. Karban (60. Šmiřák), L. Černý, Sixta (46. S. Karban) - Mašek, Bayer

Generálka na jedné straně přinesla prohru, na druhé však spokojenost s předvedenou hrou

Poděbrady : Velký Osek 7 : 3 ( 3 : 0 )

15.08.2015 12:00

Sestava: Kalinec - Loskot, Černý L., Plášil, Šmiřák - Černý M., Adamec D., Koška, Polák, Čech - Bayer

Střídali: Špaček, Jaroš

Branky: Bayer 2, Čech

Komentář: Herně jsme obstáli, výsledkově nikoliv. Ve 33.minutě byl stav 3:0 pro soupeře a 3:3 na šance. Celkově jsme se soupeřem z vyšší soutěže obstáli, bohužel domácí trestali každou naši chybičku.

Příští týden v prvním mistrovském zápase musíme zlepšit hlavně obranou část hry a nějaký bod určitě přivezeme.

Tréninkový přípravný zápas se nám nepovedl

Velký Osek : Nová Ves 1 : 4 ( 1 : 3 )

13.08.2015 20:00

V tréninkovém zápase dostali prostor všichni hráči. Soupeř byl rychlý, důrazný a bojovný. My bohužel kupili mnoho chyb a nedokázali skórovat ani z těch největších šancí. Hra obrany je naivní, překopávané balóny nejsou efektní a míč musíme držet více na svých kopačkách.

V sobotu již hrajeme generálku s těžkým soupeřem z Poděbrad. Tam se již opravdu uvidí jak na tom jsme.

Druhý přípravný zápas dopadl smírně

Opočnice : Velký Osek 3 : 3 ( 1 : 0 )

09.08.2015 19:00

Sestava: Kalinec - Jaroš, Černý L., Koubek, Černý M. - Belza, Adamec D., Karban J., Koška M., Šmiřák - Bayer

Střídali: Durdil R., Sedláček, Karban S., Bezucha A.

Branky: Koubek 2, Bayer

Druhý přípravný zápas jsme sehráli s kvalitním soupeřem z Opočnice. Ačkoliv jsme opět nastoupili bez několika hráčů základní sestavy, tak jsme místy předváděli slušný výkon. Škoda jen chyb v defenzivě a selhání v závěru zápasu, kdy jsme nebyli daleko od porážky, ačkoliv jsme těsně před koncem zápasu vedli.

Další přípravný zápas sehrajeme ve čtvrtek 13.8.2015 od 18,00 proti Nové Vsi.

Áčko odstartovalo zápasovou přípravu

Velký Osek : Hrubý Jeseník 8 : 4 ( 5 : 2 )

01.08.2015 19:00

Branky: Bayer 4, Mašek 2, Černý M., Koška

Sestava: Kalinec - Šmiřák, Plášil, Mašek, Sedláček - Karban J., Adamec D., Šindelář, Koška, Černý M. - Bayer

Střídali. Jaroš J., Durdil R., Špéaček, Koubek

Komentář: V prvním přípravném zápase dostal prostor celý kádr. Soupeř nepřijel pravděpodobně v optimální sestavě. Naší hře chyběl pohyb a klid. Často jsme ztráceli jednoduché míče. Přesto jsme si zastříleli a vsítili osm branek. Naopak špatné je 4 x inkasovat.